CR201-75AE
DigiKey Part Number
CR201-75AE-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CR201-75AE
Description
ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
Length
2.953" (75.00mm)
Width
2.953" (75.00mm)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Thermal Resistance @ Natural
2.60°C/W