CR101-75AE
DigiKey Part Number
CR101-75AE-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CR101-75AE
Description
ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
Length
2.953" (75.00mm)
Width
1.969" (50.00mm)
Thermal Resistance @ Natural
4.20°C/W