MFT-7CNB6802
DigiKey Part Number
5358-MFT-7CNB6802-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MFT-7CNB6802
Description
CONICAL BENT 0.2MMX6.8MM MFT PAI
Tip Shape
Conical, Bent
Length
0.268" (6.80mm)
Series
Diameter
0.008" (0.20mm)
Temperature Range
775°F (413°C)