MFT-7CNB6204
DigiKey Part Number
5358-MFT-7CNB6204-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MFT-7CNB6204
Description
CONICAL BENT 0.4MMX6.2MM MFT PAI
Tip Shape
Conical, Bent
Length
0.244" (6.20mm)
Series
Diameter
0.016" (0.40mm)
Temperature Range
775°F (413°C)