MFT-7CH9006
DigiKey Part Number
5358-MFT-7CH9006-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MFT-7CH9006
Description
CHISEL 0.6MMX9MM MFT PAIR FOR MI
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Category
Tip Shape
Chisel
Manufacturer
Metcal
Width
0.024" (0.60mm)
Series
Length
0.354" (9.00mm)
Packaging
Box
Temperature Range
775°F (413°C)