4846-UU-60
DigiKey Part Number
501-1874-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4846-UU-60
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-178B 60.0" (1.5m) 5.0'
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C
Additional Resources
In-Stock: 287
Alternate Length
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 81
COAX CBL SMA TO SMA 24"
In-Stock: 62
COAX CBL SMA TO SMA 36"