4846-UU-48
DigiKey Part Number
501-2204-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4846-UU-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-178B 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C
Additional Resources
In-Stock: 53
Alternate Length
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 81
COAX CBL SMA TO SMA 24"
In-Stock: 62
COAX CBL SMA TO SMA 36"