DR-12-2SC-F0R
DR-12-2SC-F0R
DR-12-2SC-F0R
DigiKey Part Number
670-2177-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DR-12-2SC-F0R
Description
CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)