DR-12-2PC-F0
DigiKey Part Number
670-2176-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DR-12-2PC-F0
Description
CONN PLUG HSG 12POS 2.54MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.100" (2.54mm)
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)