BZX84C20-7-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
In Stock: 2.886
Datasheet
Direct
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
onsemi
onsemi
Zener Diode 20 V 300 mW ±6% Surface Mount SOT-23-3