PA4343.562NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Bourns Inc.
5.6 µH Shielded Molded Inductor 12.5 A 10mOhm Max Nonstandard