E2154JS0C1
DigiKey Part Number
1452-E2154JS0C1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E2154JS0C1
Description
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Graphic LCD Display Module Black, Red, White TFT - Electronic Paper Display (EPD) 1.54" (39.12mm) 152 x 152
Category
Diagonal Screen Size
1.54" (39.12mm)
Manufacturer
Pervasive Displays
Viewing Area
27.51mm W x 27.51mm H