BZX84-C11,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 32
Datasheet
Direct
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Zener Diode 11 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB