0500798000-10-B8-D
DigiKey Part Number
0500798000-10-B8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-10-B8-D
Description
10" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Black
Length
10.0" (254.0mm)
Additional Resources
In-Stock: 649
Alternate Color
10" PRE-CRIMP 1852 BLUE
In-Stock: 30
10" PRE-CRIMP 1852 BROWN
In-Stock: 60
10" PRE-CRIMP 1852 GREEN
In-Stock: 80
10" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
In-Stock: 150
10" PRE-CRIMP 1852 RED
In-Stock: 960
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 330
3" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 1050
4" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 135
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
In-Stock: 280
6" PRE-CRIMP 1852 BLACK