0039000038-10-L2-D
DigiKey Part Number
0039000038-10-L2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-10-L2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A2016 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 BROWN
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
10" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
In-Stock: 10
10" PRE-CRIMP A2016 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016 BLUE
3" PRE-CRIMP A2016 BLUE
4" PRE-CRIMP A2016 BLUE
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
6" PRE-CRIMP A2016 BLUE