MAAD-011061-TR0500
DigiKey Part Number
1465-MAAD-011061-TR0500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAAD-011061-TR0500
Description
ATTENUATOR,6 BITS,DC-26.5GHZ,3MM
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 0dB 0 Hz ~ 26.5 GHz 50 Ohms 20-VFQFN Exposed Pad
Category
Attenuation Value
0dB
Frequency Range
0 Hz ~ 26.5 GHz
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms