MAAD-011021-TR0500
DigiKey Part Number
1465-1488-2-ND - Tape & Reel (TR)
1465-1488-1-ND - Cut Tape (CT)
1465-1488-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAAD-011021-TR0500
Description
RF ATTENUATOR 31.5DB 50OHM 16QFN
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 31.5dB 0 Hz ~ 30 GHz 50 Ohms 16-VFQFN Exposed Pad
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 30 GHz
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Impedance
50 Ohms