TCJB227M006R0070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 6.941
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 17.975
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1411 (3528 Metric), 1210 70mOhm @ 100kHz