OESA-75-4-5
DigiKey Part Number
226-4150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OESA-75-4-5
Description
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Arrow on Top Metal Black Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Black Matte
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Additional Resources
In-Stock: 13
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
In-Stock: 0
In-Stock: 0