OESA-75-3-5
OESA-75-3-5
OESA-75-3-5
DigiKey Part Number
226-3150-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OESA-75-3-5
Description
KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Detailed Description
Knurled, Diamond Knob 0.250" (6.35mm) Shaft with Arrow on Top Metal Clear Matte
Category
Diameter
0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Height
0.625" (15.88mm)
Color
Clear Matte
Shaft Size
0.250" (6.35mm)
Additional Resources
In-Stock: 476
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
In-Stock: 0
In-Stock: 0