DR-20-4PC-F0
DigiKey Part Number
670-2178-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DR-20-4PC-F0
Description
CONN PLUG HSG 20POS 2.54MM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
20 Rectangular Connectors - Housings Plug Black 0.100" (2.54mm)
Category
Pitch
0.100" (2.54mm)