FA-128 24.00M-80AANNG80REB is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
FA-128 24.00M-80AANNG80REB
DigiKey Part Number
114-FA-12824.00M-80AANNG80REB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FA-128 24.00M-80AANNG80REB
Description
CRYSTAL 24.00MHZ 8PF SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
FA-128 24.00M-80AANNG80REB Models
Category
Load Capacitance
8pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
24 MHz
Frequency Stability
±20ppm
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)