FA-128 24.0000MF20X-AJ5 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
FA-128 24.0000MF20X-AJ5
DigiKey Part Number
114-FA-12824.0000MF20X-AJ5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FA-128 24.0000MF20X-AJ5
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detailed Description
Category
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Frequency
24 MHz
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Base Product Number
Load Capacitance
8pF