ZXTP25100CZTA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 3.843
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Nexperia USA Inc.
Bipolar (BJT) Transistor PNP 100 V 1 A 180MHz 2.4 W Surface Mount SOT-89-3