LSA28-S1S1-S48
DigiKey Part Number
2210-LSA28-S1S1-S48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LSA28-S1S1-S48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 2.18mm OD Coaxial Cable 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Series
Cable Type
2.18mm OD Coaxial Cable
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C