GPH110GFCIR-.75(100)
DigiKey Part Number
1067-GPH110GFCIR-.75(100)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GPH110GFCIR-.75(100)
Description
TAPE DBL SIDED GRAY 3/4" DIA
Customer Reference
Detailed Description
Double Coated, Double Sided Tape Acrylic Adhesive Gray 0.75" (19.05mm) 3/4" dia X
Category
Thickness
0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Width
0.75" (19.05mm) 3/4" dia
Temperature Range
300°F (149°C) Max