GPH110GFCIR-0.5(100)
DigiKey Part Number
1067-GPH110GFCIR-0.5(100)-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GPH110GFCIR-0.5(100)
Description
TAPE DBL SIDED GRAY 1/2" DIA
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Double Coated, Double Sided Tape Acrylic Adhesive Gray 0.50" (12.70mm) 1/2" dia X
Category
Thickness
0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Width
0.50" (12.70mm) 1/2" dia
Temperature Range
300°F (149°C) Max