Image for VI-R0012-IXXX is not available
VI-R0012-IXXX
DigiKey Part Number
1102-VI-R0012-IXXX-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VI-R0012-IXXX
Description
DC/DC CONVERTER 12V 5V 12V 15V