XMB0465Z1-50100G
DigiKey Part Number
1173-XMB0465Z1-50100GTR-ND - Tape & Reel (TR)
1173-XMB0465Z1-50100GCT-ND - Cut Tape (CT)
1173-XMB0465Z1-50100GDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XMB0465Z1-50100G
Description
BROADBAND HIGH-PERFORMANCE, 50 U
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 400MHz ~ 6GHz 1:2, 50 / 100Ohm 10-SMD, No Lead
Category
Impedance - Unbalanced/Balanced
1:2, 50 / 100Ohm
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Insertion Loss (Max)
7dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return Loss (Min)
8dB
Part Status
Active
Package / Case
10-SMD, No Lead
Frequency Range
400MHz ~ 6GHz