RUTX14000000
RUTX14000000
DigiKey Part Number
4703-RUTX14000000-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RUTX14000000
Description
RUTX14 EUROPE, THE MIDDLE EAST,
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Category
Modulation or Protocol
Manufacturer
Teltonika
Frequency
400MHz ~ 2.483GHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.575GHz ~ 1.602GHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.905GHz