SPM6530T-1R0M120 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 11.057
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Bourns Inc.
1 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 13 A 7.81mOhm Max Nonstandard