DPX205850DT-4152B2 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | DPX205850DT-4152B2 |
Description | RF DIPLEXER 877MHZ/4.125GHZ 0805 |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Diplexer 174MHz ~ 1.58GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | DPX205850DT-4152B2 Models |
Category | Frequency Bands (Low / High) 174MHz ~ 1.58GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz |