FFTP-25-D-03.85-01-N
DigiKey Part Number
SAM9396-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FFTP-25-D-03.85-01-N
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.321' (97.79mm, 3.85")
EDA/CAD Models
FFTP-25-D-03.85-01-N Models
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
0.321' (97.79mm, 3.85")
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)