PA4343.822NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 212
Datasheet
Bourns Inc.
In Stock: 363
8.2 µH Shielded Molded Inductor 10.5 A 15.5mOhm Max Nonstandard