OAM105AN-22-1WB
DigiKey Part Number
1053-OAM105AN-22-1WB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OAM105AN-22-1WB
Description
AC MOTORS - 230V 48 X 99 X 105MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fan Motor For
Manufacturer
Orion Fans
Fan Accessory Type
Motor
Series
Length
4.06" (103.0mm)