BZX84-A13,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 16.401
Datasheet
onsemi
onsemi
Zener Diode 13 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB