XRCGB40M000F4M02R0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Murata Electronics
In Stock: 2.321
Datasheet
40 MHz ±45ppm Crystal 10pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead