DLW43SH220XK2L
DigiKey Part Number
490-DLW43SH220XK2LTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-DLW43SH220XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW43SH220XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW43SH220XK2L
Description
CMC 22UH 310MA 2LN SMD AEC-Q200
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 310mA DCR 600mOhm
EDA/CAD Models
DLW43SH220XK2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
600mOhm
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Ratings
AEC-Q200
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.110" (2.80mm)
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Inductance @ Frequency
22 µH @ 100 kHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
310mA