DLW31SN102SQ2L
DigiKey Part Number
490-1069-2-ND - Tape & Reel (TR)
490-1069-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1069-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DLW31SN102SQ2L
Description
CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100 MHz 230mA DCR 1Ohm
EDA/CAD Models
DLW31SN102SQ2L Models
Category
DC Resistance (DCR) (Max)
1Ohm
Voltage Rating - DC
50V
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Filter Type
Signal Line
Height (Max)
0.083" (2.10mm)
Impedance @ Frequency
1 kOhms @ 100 MHz
Base Product Number
Current Rating (Max)
230mA