BLM21AG331SH1D
DigiKey Part Number
490-BLM21AG331SH1DTR-ND - Tape & Reel (TR)
490-BLM21AG331SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21AG331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BLM21AG331SH1D
Description
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Detailed Description
330 Ohms @ 100 MHz 1 Differential Mode - Single Ferrite Bead 0805 (2012 Metric)
EDA/CAD Models
BLM21AG331SH1D Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Impedance @ Frequency
330 Ohms @ 100 MHz
Height (Max)
0.041" (1.05mm)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)