WI-M-18-10-2
DigiKey Part Number
314-1349-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-18-10-2
Description
TEST LEAD 18AWG 3000V RED 10'
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18 AWG Test Lead Wire 413/44 Red 3000V 10.00' (3.05m)
Category
Jacket (Insulation) Material
Mfr
Jacket (Insulation) Diameter
0.140" (3.56mm)
Packaging
Bulk
Length
10.00' (3.05m)
Part Status
Active
Voltage
3000V