0511100650-20-A-6-X
DigiKey Part Number
0511100650-20-A-6-X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0511100650-20-A-6-X
Description
6 CIRC CABLE ASSY 20" X
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.67' (508.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Length
1.67' (508.00mm)