0511100650-10-A-6-X
DigiKey Part Number
0511100650-10-A-6-X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0511100650-10-A-6-X
Description
6 CIRC CABLE ASSY 10" X
Customer Reference
Detailed Description
6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 0.833' (254.00mm, 10.00")
Category
Pitch - Connector
0.079" (2.00mm)
Manufacturer
Molex
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")