0500798000-05-S6-D
DigiKey Part Number
0500798000-05-S6-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0500798000-05-S6-D
Description
5" PRE-CRIMP 1853 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 5.00" (127.00mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Length
5.00" (127.00mm)
Alternate Color
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 1630
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
In-Stock: 819
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
In-Stock: 0
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
In-Stock: 170
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 SLATE
3" PRE-CRIMP 1853 SLATE
In-Stock: 480
4" PRE-CRIMP 1853 SLATE
In-Stock: 500
6" PRE-CRIMP 1853 SLATE
8" PRE-CRIMP 1853 SLATE