0430310001-12-A4
DigiKey Part Number
0430310001-12-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310001-12-A4
Description
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Contact End
Pin to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 450
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE