0430310001-12-A2-D
DigiKey Part Number
0430310001-12-A2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430310001-12-A2-D
Description
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Orange
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE