0430300004-12-B6
DigiKey Part Number
0430300004-12-B6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300004-12-B6
Description
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Length
2" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
In-Stock: 0
4" PRE-CRIMP 1853 BLACK
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
6" PRE-CRIMP 1853 BLACK