0430300002-03-B2-D
DigiKey Part Number
0430300002-03-B2-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-03-B2-D
Description
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Customer Reference
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Black
Contact End
Socket to Socket
Length
3.00" (76.20mm)
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
In-Stock: 420
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK
8" PRE-CRIMP A2016B BLACK