0430300001-12-A4
DigiKey Part Number
0430300001-12-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-12-A4
Description
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 180
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 380
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
In-Stock: 529
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2015R RED
In-Stock: 70
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 10
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
4" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE