0430300001-03-W4
DigiKey Part Number
0430300001-03-W4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300001-03-W4
Description
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
White
Length
3.00" (76.20mm)
Additional Resources
In-Stock: 10
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Color
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
In-Stock: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
In-Stock: 38
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE
In-Stock: 310
8" PRE-CRIMP A2015W WHITE